امور شعب

کافه آرتین با بیش از سالها تجربه در زمینه دخانیات و قهوه، نماینده انحصاری برند های معتبری همچون بربیا (ایتالیا)، گاسپارینی (ایتالیا)، آلتینی، ماسترو دی پاژا و بسیاری دیگر از برندهای تولید کننده پیپ و توتون پیپ در ایران است. همچنین دارای گواهی از سازمان های معتبر قهوه همچون باریستا اکسچنج (امریکا)، کافی کالچر (ایرلند) و نوبل سرتیفیکیت آلمان است.

کافه آرتین همیشه به رضایت مندی مشتریان اندیشیده است. برسی و تحقیق در بازار، برنامه ریزی ورود کالا و لانچ آن در بازار، توسعه و تحقیق در بازار و ورود برندهای معتبر فعال در این عرضه با همکاری کافه آرتین صورت یافته است.

گارانتی و عرضه فندک زیپو در ایران، گارانتی پیپ های عرضه شده با همکاری شرکت های تولید کننده، گارانتی و عرضه نسپرسو، تولید و عرضه قهوه مرغوب و با استاندارد بین المللی تحت نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همکاری و برپایی نمایشگاه های ایرانی فعال در صنعت قهوه، تربیت ده ها باریستای ایرانی، همکاری با برندهای نامدار تولید کننده قهوه و تجهیزات ایتالیایی و اروپایی فقط بخشی از کارنامه کافه آرتین را تشکیل داده است.
کلیه علاقمندان به همکاری با کافه آرتین در زمینه اخذ نمایندگی کافه آرتین، برپایی نمایشگاه ها و فستیوال های مرتبط، تولید انواع محصولات مرتبط با این صنعت، آموزش اشخاص و پرسنل می توانند درخواست های خود را کتبا به کافه آرتین اعلام نماید.

– اعطای نمایندگی فروش محصولات کافه آرتین (درخواست نمایندگی فروش فقط برای فروشگاه هایی برسی می شود که ملکی باشند)
– مشاوره در زمینه راه اندازی واحد های صنفی یا تولیدی مرتبط با صنایع فوق
– لانچ محصولات مرتبط
– برندینگ محصولات

Name (*)

Email (*)

Tel (*)

Subject

Note