با cafeartin# در اینستاگرام با ما باشید

حدود ده سال از تاسیس کافه آرتین می گذرد. مثل روز اول همه دوستان و همکاران در کافه آرتین تمام تلاششان بر آن است تا هر روز قدم های شایسته تری در این صنعت برداشته شود.

محاورات، مکاتبات، درج مطلب، هماهنگی ورود کالا، شرکت در نمایشگاه ها، درج مقالات تخصصی و همه و همه بدون حمایت دوستان و مشتریان کافه آرتین مقدور نبود.

کافه آرتین به باری شما نیازمند است، بی شک پیشرفت تکنولوژی ما را به جای دیگری می برد. تا چند سال پیش وجود دوربین در گوشی ها موبایل کمی غیر عقلانی و جنبه لوکس به این وسیله می داد ولی امروز دوربین های عکاسی و فیلمبرداری گوشی های موبایل، دنیای تلفن همراه و حتی دنیا را متحول ساخته است.

اینستاگرام، یکی از نرم افزار های کاربردی و جالب در گوشی موبایل شماست. ورود دنیای اجتماعات مجازی به رویای انسان جلوه ای تازه بخشیده است و دنیا را کوچکتر از قبل ساخته است. شما با اینستاگرام می توانید یک قدم به ما نزدیکتر شوید. شما می توانید کلیه فیلم ها و عکس هایی که خودتان در زمینه های زیر عکاسی یا فیلمبرداری می کنید با سایر دوستان کافه آرتین به اشترک بگذارید:

پیپ ، توتون پیپ، توتون سیگار، قهوه، دستگاه های قهوه ساز، قهوه دانه، انواع نوشیدنی های قهوه و …

کافی است پس از عکاسی، عکس و یا فیلم خود را با هشتک کافه آرتین ( cafeartin# ) با سایر کاربران به در اینستاگرام به اشتراک بگذارید:

insta logo

 

cafeartin#

عکس شما در لیست کاربران و دوستان کافه آرتین به نمایش گذاشته خواهد شد، پس دوستان دیگر هم می توانند از تجربه های شما استفاده کنند، یک قدم به جلو از همین حالا.

رعایت کنیم:

حریم شخصی سایر افراد، توهین و ادبیات ناشایست، سو رفتار در جامعه مجازی، هتک حرمت افراد، هرز گویی و … میتواند شخصیت متعالی انسان را به چالش بکشد. چه بسا بسیاری از افراد که با بی توجهی ما در دنیای مجازی زندگی خود را در پرتگاه دیده اند.   قبل از انجام هر کاری به عواقب آن بیندیشیم . . .

مشترک کافه آرتین شوید:

شما میتوانید مشترک ما شوید و ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید. کافی است در وب سایت کافه آرتین رجیستر شوید.

یک نظر

  1. مرسی
    واقعا خسته نباشید
    0    0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.