توتون ساموئل گاویت 1792

twist

 

شرکت ساموئل گاویت در سال 1792 تاسیس شده است و بیش از 200 سال است که در زمینه تولید توتون پیپ و توتون اسنیف در حال فعالیت است. شاید یکی از نامدارترین و قدیمیترین برند های تولید توتون در جهان باشد.

استفاده از موارد اولیه مرغوب، اسانس هایی با پایه طبیعی و فارق از افزودنی های شیمیایی آن را به یکی از برترین برندهای تولید کننده در این صنعت تبدیل کرده است. شاید واژه ” هنوز آنقدر پولدار نشده ام که کالای ارزان بخرم ” را واقعا در طرز تفکر این شرکت انگلیسی بشود یافت!

شاید جالب باشد بدانید که شرکتی با این قدمت و سابقه هنوز در تولیدات خود از روش های سنتی و گاها دستی استفاده می کند! سوال این است چرا؟

شاید بتوان اولین برندهای تولید پیپ را هنوز در انگلستان جست، در زمانی که پیپ و پیپ کشیدن در ابتدای راه خود بود. پیپ کشیدن همیشه طبقه خاصی از جامعه را شامل شده و هنوز هم بسیاری افراد پیپ کش را کمی خاص تر می بینند. دیدگاه مجموعه ساموئل گاویت هنوز نشده است و برخی از ماشین آلات آنها متعلق به همان 200 سال پیش است.

شرکت ساموئل گاویت هنوز هم مشاور بلیندینگ بسیاری از شرکت های اروپایی و امریکایی است و کمتر نمایشگاه معتبری را می توان جست که استند این کمپانی خالی باشد.

در ذیل به توضیح برخی از محصولات این شرکت خواهیم پرداخت.

FullVirginiaFlake1

توتون فول ویرجینیا فلیک

 

این توتون فلیک 100% ویرجینیاست. ویرجینیا توتون شیرینی به حساب می آید و رنگ آن زرد روشن است. در دو مرحله بلیندینگ و هولدینگ کمی رنگ آن تیره تر شده و برای دوستداران توتون شیرین انتخاب مناسبی است. طعم آن شیرین و سنگینی آن متوسط است.

BlackCherry

توتون بلک چری

 

این توتون 100% کاندیش است و در حقیقت کات درشتی دارد. کات های پرس نشده معمولا طول مدت کمتری می سوزند ولی عطر آنها بسیار نرمتر و دلنشین تر از گونه های دیگر به شمار می آید. در حقیقت اسانس آن آلبالوی سیاه رسیده و شیرین است. این توتون معطر روم نت بالایی دارد. طعم آن کاملا شیرین و توتون سبکی به حساب می آید.

 

CommonwealthMixture1

توتون کامان ولت

میکس متناسبی از ویرجینیا و لاتاکیا (قبرس) است. این توتون افزودنی زیادی ندارد  و به راحتی در هوای سرد می توان از آن لذت برد. رشته های توتون پرس شده هستند و در نتیجه اسموک طولانی و مطلوبی خواهد داشت.

SkiffMixture1

توتون اسکیف میکسچر

 

میکس  گونه ای توتون ویرجینیا (روشن)، ارینتال و لاتکیا (ترکیه) است. افزودنی خاصی ندارد و با وجود لاتاکیا ترکیه و ارینتال توانسته پس زمینه خوبی ارائه دهد. توتون ویرجینیا هم به آن شیرینی مطبوعی داده است. کمی زود سوز است.

SquadronLeader1

توتون اسکادران لیدر

 

میکس توتون ویرجینیای تیروه و روشنبه همراه توتون لاتاکیا که رول کات شده و واقعا می توان این توتون را جزو توتون انگلیسی  (English Mixture) قرارداد. طعم بی نظیر، تقریبا فاقد اسانس خاصی است و روم نت پایینی دارد.

ممکن است این محصول در سبد کالای کافه آرتین وجود داشته باشد، موجودی آن را از فروشنده بپرسید.

منابع بیشتری در توباکو ریویوز ببینید . . .

منابع بیشتری در سایت سازنده ببینید . . . 

3 نظر

 1. عالی بود ممنون
  همشو خوبه آدم نمیدونه اول کودوم رو بخره
  راستی در صفحه توتونها، توتون های ساموئل قیمت ندارد هیچ کدام.
  0  0
 2. سلام .منظور شما از این که”ممکن است این محصول در سبد کالای کافه آرتین وجود داشته باشد، موجودی آن را از فروشنده بپرسید” چیه؟در مورد توتون آخری اینو گفتید ؟یا همه توتون ها؟این توتون ها به خصوص اون اسکادرانه عالیه .خوب همیشه بیاریدش .من که طرفدارشم.اگه فقط یه توتون تا آخر عمر اسموک کنم همین اسکادران هست.
  0  0
 3. سپاسگزارم از توضیحات جامع و کافی
  0  0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.