توتون سیگارپیچ

در این مقاله به برسی توتون های سیگارپیچ که معمولا در کافه آرتین عرضه می شود خواهیم پرداخت و آن را برسی و تحلیل خواهیم کرد. کلیه توتون ها دارای رطوبت مناسب و استاندارد هستند و شما یک محصول با کیفیت پایدار خریداری می کنید.

1- گلدن ویرجینیا

تقریبا یکی از قدیمی ترین توتون های شناخته شده سیگارپیچ در ایران است. این توتون فاین کات مخصوص سیگار یکی از محبوب ترین توتون های جهان به شما می رود و همانطور که از اسم آن پیداست این توتون سیگارپیچ ویرجینیا روشن است و سری اسموکینگ آن را همیشه می توانید از کافه آرتین خریداری کنید.

طعم آن کمی شیرین بوده و ترشی یا تند مزگی ندارد و به عنوان یک توتون متداول برای اسموکرهای سیگارپیچ همیشه می تواند مطرح باشد.

2- درام سرمه ای

با اینکه درام آسمانی توتون محبوبتری به حساب میاد ولی درام سرمه ای خیلی خاص تر است، ترکیب جالبی از توتون کنتاکی تیره و ویرجینیا تیره است. این توتون کمی خشن برای دوستانی که دنبال شیرینی نیستند و تمایل به استفاده تعداد کمتری سیگار پیچ در روز دارند مناسب است. خشونت و تندی و رطوبت بسیار کم از خصوصیات بارز این توتون است.

3- لاکی استرایک

این توتون در بسته بندی 25 گرمی عرضه می شود و قبل از اینکه رطوبتش تغییر کند معمولا تمام می شود. تقریبا مثل سیگارت لاکی استرایک از توتون ویرجینیا روشن و کمی سنگین تهیه می شود. طعم شیرینی در این توتون کم است و تقریبا شبیه گلدن ویرجینیا است با این تفاوت که کمی سنگینتر و کم عطر است.

4- جورج

این توتون را جدید امتحان کردم و بسیار کم هم عرضه شده. گونه جالبی از توتون ویرجینیا است با کات خیلی خاص و طعم شیرین. در بسته های 25 گرمی عرضه می شود و از نظر کیفیت گزینه جالبی به حساب میاد. شاید کمتر توتون ویرجینیا شیرینی با این ترکیب بتوان پیدا کرد.

5- استفانو

این توتون طراحی استفانو ایتالیاست، رنگ بسیار روشن و براق و طعم بالانس و متعادلی هم دارد. توتون تقریبا سبکی به حساب میاد و میتونه همیشه یکی از گزینه های اسموکر به حساب بیاد. با توجه به جنس لطیف توتون ویرجینیا به کار رفته در آن تقریبا تند میسوزه ولی حرارت خیلی کمی دارد و برای آب و هوای ایران هم گزینه مناسبی به حساب میاد.

شما میتوانید همیشه از ورود آخرین محصولات در این زمینه خبردار شوید کافیست عضو ربات تلگرامی کافه آرتین باشید: https://telegram.me/cafeartinbot

4 نظر

 1. سلام. خسته نباشيد
  من در اينستاگرام شما پيپ رو انتخاب كردم ولي قيمت و مارك موجود نيست كه براي خريد اقدام كنم
  0  0
  • سلام

   در اینستاگرام امکان انتخاب و یا پاسخ وجود ندارد. لطفا کد درخواستی خود را تلفنی سفارش دهید: 90 14 67 77
   1   0
 2. اگر اشتباه نکنم توتون ویرجینیا معمولا ۵۰ گرمی است. آیا بسته بندی های کوچکتری از آن هم وجود دارد؟ یا حتی از سایر توتونها؟ (کمتر از ۲۵ گرم مثلا)
  0  0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.