توتون پیپ جالی جوکر، طراحی بی نظیر

برخی از توتون ها طراحی شده هستند. انها یا توتون سال هستند و یا به صورت لیمیتد ادیشن تولید و عرضه می شوند. دلیلش محدودیت توتون و یا نوع فرآوری و یا افزودنی های موجود در آن میباشد.

در این مقاله به توتون طراحی شده ای به نام جالی جوکر (جوکر خوشحال) پرداخته ایم و تجربه اسموک با آنرا به اشتراک می گذارم.

 

نام توتون: جوکر خوشحال

وزن: 100 گرم

ترکیبات: بلک کوندیش / ویرجینیا / برلی

افزودنی ها: وانیل / پسته / بادام / شکلات

بسته بندی: قوطی فلزی

بوی محیطی: 4 از 5

سنگینی: 2 از 5

وقتی توتون جالی جوکر را باز می کنید تکه های گلدن ویرجینیا نظر شما را جلب خواهد کرد. رنگ آنها خیلی براق است و تیرگی بلک کوندیش آنها را بیشتر به نمایش گذاشته است. شیرینی خاص این نوع از ویرجینیا و افزودنی هایی که مسلما به بلک کوندیش اضافه شده بوی بسیار مطبوعی دارد.

شاید در نظر اول کمی رطوبت زیادی داشته باشد ولی به راحتی میسوزد، اگر دوست دارید تند تر بسوزد قبل از پر کردن بگذارید کمی هوا بخورد. روم نت (بوی محیطی) آن خیلی بالاست و اطرافیان (حتی همسایه ها) متوجه پیپ کشیدن من شده اند. بوی شکلات و شیرینی آن آنقدر زیاد است که ترجیح میدهم اسموک هایی با طول زمان زیاد داشته باشم. (یعنی پیپ را در چند مرتبه 2 یا 3 دقیقه ای در یک روز روشن کنم)

بوی وانیل، پسته و بادام به گونه ای پس زمینه توتون را تشکیل می دهند. این توتون در آتشگاه  متوسط باید حدود 25 دقیقه بسوزد تا بوی آن نرم و دلنشین باشد. در عین حال بسیار لایت است و طعم تلخی هم ندارد، اگر قبل از استفاده پیپ خود را با مایع تمیز کننده شسته باشید حتما همه طعم هایی که تجربه کرده ام را درک خواهید کرد.

در حقیقت طراحی ظریف و بسیار با کیفیت آنرا بسیار پرطرفدار کرده است، اگر تمایل به استفاده از توتونی با کیفیت بسیار بالا، روم نت زیاد و بسیار لایت دارید، جوکر خوشحال را به شما پیشنهاد می دهم.

2 نظر

 1. سلام ببخشید من میخواستم توتون سفارش بدم .قبلا کاپیتان بلک گلد مصرف میکردم ولی چون دیگه اصلش وجود نداره و همش آشغال پر میکنن بجاش میخواستم یه توتونی شبیه اون سفارش بدم .شما کدومو ترجیح میدین ؟ همین جالی جوکر خوبه ؟ قیمتش چنده .ممنون
  0  0
  • سلام
   توتون جالی جوکر گزینه خیلی جالبیه.
   اگر شما در روز یک یا دود بار پیپ می کشید و هر بار حداقل 20 دقیقه اسموک دارید، پیشنهاد بی نظیری است.
   پیشنهاد دیگر من ترکیب توتون ایلستید و دانسکه درام است، هم روم نت خیلی خوبی خواهید داشت هم به دلیل ترکیب ویرجینیا بسیار نرم خواهد بود.
   حداقل اسموکش 20 دقیقه است.
   1   0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.