روشی ساده برای استفاده از قهوه سبز جهت لاغری

یک روش ساده و آسان جهت استفاده از قهوه سبز برای لاغری:

10 گرم دانه سبز یا پودر قهوه دانه سبز (یک قاشق غدا خوری ) را در 150 میلی لیتر آب (یک لیوان آب خوری) به مدت 15 دقیقه بجوشانید. پس از خنک شدن، صاف نمائید و عصاره بدست آمده را هر روز صبح ناشتا قبل از خوردن صبحانه میل نمائید.

قهوه سبز چیست؟

به دانه بو داده نشده قهوه،(Unroasted Coffee) قهوه سبز اتلاق می شود که دارای بافتی سفت و رنگ سبز متمایل به خاکی است. این محصول می تواند از نوع عربیکا یا روبوستا باشد که البته نوع عربیکا مرغوبتر است و طعم آن گس و نزدیک به طعم لوبیا سبز یا چای سبز می باشد.

قهوه سبز حاوی مقدار زیادی کافئین و اسید کلروژنیک می باشد (%50) و این امرتدریجا” متابولیسم بدن را تحریک کرده و سوخت و ساز را بالا می برد و در نتیجه باعث جلوگیری ساخت چربی اظافی و آب شدن تدریجی چربی انباشته شده (مخصوصا” نواحی دور کمر) از بدن می شود و همچنین کربوهیدرات اظافی را جذب و قند خون را در بدن تنظیم می نماید. همچنین اشتهای کاذب را از بین می برد در عین حال انرژی مظاعف به بدن می دهد و مصرف آن به صورت دوره ای می تواند به شما در لاغری و چربی سوزی کمک کند.

معمولا در یک دوره 12 هفته ای باعث کاهش 5 تا 10 درصدی وزن می شود (6 تا 8 کیلوگرم) و همچنین پف بدن را نیزاز بین می برد.

البته پیروی از یک استایل خاص در تغذیه می تواند کمک زیادی به تناسب اندام و لاغری کند. سعی کنید قهوه سبز را صبح قبل از صبحانه استفاده کنید، مقدار صبحانه آزاد، ناهار به مقدار کمتر و شام کمتر از صبحانه باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.