روشی ساده برای استفاده از قهوه سبز

یک روش ساده و آسان جهت استفاده از قهوه سبز:

10 گرم دانه سبز یا پودر دانه سبز (یک قاشق غدا خوری ) را در 150 میلی لیتر آب (یک لیوان آب خوری) به مدت 15 دقیقه بجوشانید. پس از خنک شدن، صاف نمائید و عصاره بدست آمده را هر روز صبح ناشتا قبل از خوردن صبحانه میل نمائید.

قهوه سبز چیست؟

به دانه بو داده نشده قهوه،(Unroasted Coffee) قهوه سبز اتلاق می شود که دارای بافتی سفت و رنگ سبز متمایل به خاکی است. قهوه سبز می تواند از نوع عربیکا یا روبوستا باشد که البته نوع عربیکا مرغوبتر است. طعم قهوه سبز گس و نزدیک به طعم لوبیا سبز یا چای سبز می باشد.

قهوه سبز حاوی مقدار زیادی کافئین و اسید کلروژنیک می باشد (%50) و این امرتدریجا” متابولیسم بدن را تحریک کرده و سوخت و ساز را بالا می برد و در نتیجه باعث جلوگیری ساخت چربی اظافی و آب شدن تدریجی چربی انباشته شده (مخصوصا” نواحی دور کمر) از بدن می شود و همچنین کربوهیدرات اظافی را جذب و قند خون را در بدن تنظیم می نماید. قهوه سبز همچنین اشتهای کاذب را از بین می برد در عین حال انرژی مظاعف به بدن می دهد.

قهوه سبز در یک دوره 12 هفته ای باعث کاهش 5 تا 10 درصدی وزن می شود (6 تا 8 کیلوگرم) و همچنین پف بدن را نیزاز بین می برد.

قهوه سورن با سالها سابقه در زمینه روستینگ و آسیاب انواع قهوه مفتخر به عرضه قهوه سبزسورن (دانه و پودر) در بسته های 100 گرمی با مجوز بهداشت می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.