سخنرانی به سبک بربیا

لکچر، پیپ چرچ واردن طراحی شده توسط بربیاست که در چهار شیپ استاندارد عرضه می گردد. فینیش آن نوچه (رنگ گردویی تیره) است و با دهنی بلندی که دارد اسموک صاف، یکدست و خنکی به همراه خواهد داشت، این نوع طراحی (چرچ واردن) در بین پیپ سازها بسیار نادر است.

لکچر به معنای سخنرانی است و واقعا با این طراحی از بربیا می توان علاوه بر اسموک ملایم و خنک از مزایایی مانند روشن ماندن پیپ در زمان بیشتر، امکان کنترل بهتر پیپ، دمای بسیار پایین تر (به دلیل استم بلند) و همچنین روشن کردن چند باره پیپ بدون تلخ شدن توتون را نام برد.

چرچ واردن ها به دلیل طراحی خاص و محدود آنها از قیمت بالایی نسبت به تولیدات همان سازنده برخودار است، پیپ لکچر از این قاعده مستثنا نبوده و به صورت لیمیتد ادیشن تولید می شود. شخصیت های زیادی در جهان با پیپ چرچ واردن خود معروف شده اند، شرلوک هلمز، گاندورف و..

قابل ذکر است به دو دلیل پیپ های چرچ واردن به صورت فیلتر تولید نمی شوند:

1- به دلیل بلند بودن استم و خنک شدن دود اصلا احتیاجی به فیلتر ندارند

واقعا این محصول احتیاجی به فیلتر ندارد، دود در چرچ واردن خیلی خنکتر از پیپ ها معمولی است و با پک ها خیلی کوچک هم می توان پیپ را برای مدت طولانی روشن نگه داشت

2- جاگذاری فیلتر 9 میلیمتر موجب بزرگی زیاد پیپ شده و وزن آن را زیاد می کند

لکچر به صورت بدون فیلتر طراحی و عرضه می شود، توصیه می شود که این محصول را به شرطی خریداری کنید که چند پیپ داشته باشید. این نوع طراحی در تماس با ضربه ها می تواند آسیب جدی ببیند، لذا اسموکرهایی که تجربه کافی در اسموک داشته باشند به راحتی می توانند از اسموک خنک و لایت آن لذت ببرند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.