سیگاربرگ

در قرن نوزدهم میلادی هنوز سیگار کالایی کمیاب است ولی استعمال آن شایع گردیده است. در سال 1905 بیش از 80000 کارخانه کوچک تولید سیگار برگ در آمریکا وجود داشت که اغلب آنها مغازه ها یا کارخانجات کوچکی بودند که به صورت خانوادگی اداره می شدند.

در ابتدا از توتون و تنباکو به عنوان یک ماده دارویی یاد می شد. در سال 1592 میلادی کشتی بادبانی سان کلمنته 50 کیلوگرم از بذر آن را به ارمغان آورد. از آن پس از بذر توتون توسط مبلغان کاتولیک به دلیل آب و هوای بسیار مناسب به فیلیپین منتقل و کشت گردید.

پادشاه ادوارد یکی از طرفداران پر پروپا قرص سیگار به شمار می آید. البته در حال حاضر کارخانه ای با نام کینگ ادوارد به یادبود توجه این شخص به سیگار برگ، در حال تولید سیگار برگ میباشد. گرانت رئیس جمهور آمریکا، فردریک فروید و وینستون چرچیل و مارک تواین را می توان از بزرگترین طرفداران سیگار برگ دنیا به شما آورد. تقریبا در تمام عکس های به جا مانده از این اشخاص، در حال استعمال سیگار برگ هستند.

جهت تهیه سیگاربرگ می توانید به شعبه میرداماد کافه آرتین مراجعه کنید.

نشانی پاسارگاد تاباک میرداماد:

بلوار میرداماد جنب مترو میرداماد مجتمع رز میرداماد طبقه دوم واحد TS12

تلفن: ۲۶۴۰۳۳۸۳    همراه: 77 000 22 0935

سیگار برگ

2 نظر

  1. ایا طعم و بوی سیگار برگ به تلخی سیگارت است یا انواع اسانس دار و سبکتری هم دارد ؟ ایا بوی ان در محیط و روی لباس ازار دهنده است ؟
    0    0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.