شستشوی پیپ با آب ممنوع …

تمیز بودن پیپ می تواند اسموک خوب، یکدست و خنکی به شما ارائه دهد. از آنجایی که پیپ کشیدن امری تجری به حساب می آید و هر قدر تجربه استفاده کننده بیشتر باشد می تواند دید وسعتری به این فن داشته باشد، تمیز کردن و تراشیدن پیپ همیشه دغدغه اسموکرها بوده است.

تمیز کردن پیپ به عنوان امری جدی مد نظر بوده و اسموکرها از انواع و اقسام روش ها از شستشو با آب و صابون گرفته تا تمیز کردن با نمک، انواع نوشیدنی ها و انواع پاک کننده های شیمیایی و طبیعی را به کار برده اند و کافه آرتین در روز شاهد ده ها مورد پیپ آسیب دیده در اثر تمیز کردن ناشیانه اسموکرها است.

هیچ گاه پیپ خود را با آب نشوئید، شستشوی پیپ با آب موجب جذب آب توسط پیپ شده و شنک کمی باد می کند، در برخی موارد شنک کوچک شده و در نتیجه دهنی پیپ در شنک شل می شود یا ممکن است دهنی در شنک بسیار کیپ شود و همین مورد می تواند موجب شکستن دهنی و یا شنک گردد.

در صورتی که تمایل به تمیز کردن پیپ دارید می توانید از مایع تمیز کننده دیفیوزر مخصوص این کار استفاده کنید. مایع دیفیوزر را زمانی که کاملا پیپ خشک است برای قسمت دهنی و قسمت چوبی استفاده کرده و بلافاصله با نخ تمیز کننده و دستمال آن را خشک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.