توتون پیپ فوگی، طراحی پیتر راسموس

مدت زمان کوتاهی است که توتون پیپ فوگی توزیع شده است و در این مدت طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله هر کد از این توتون ها را برسی خواهیم کرد.

توتون فوگی توسط آقای پیتر راسموس، اسموکر و طراح نامدار دانمارکی طراحی شده است و بنام فوگی عرضه می گردد. رنگ های بسته بندی این توتون الهام گرفته از ورژن اصلی این برند است و بدون هیچ گونه تغییری (از نظر کیفی و کمی) در ایران عرضه می شود.


blue_1توتون فوگی آبی:

ترکیب توتون ویرجینیای قرمز و طلایی است به همراه تکه های فلیک شده از توتون سویت ویرجینیا و کمی توتون بلک کاوندیش. اسانس طبیعی توت وحشی به آن شیرینی دلپذیری داده است و طعم و رایحه بسیار نرمی دارد.

روم نت: 4 از 5

سنگینی: 3 از 5


silver_1توتون فوگی نقره ای:

توتون بسیار مرغوب و تیره ای از بلک کاوندیش که طی پروسه طولانی تولید شده است به همراه توتون ویرجینیا که به صورت کات های پهن بریده شده اند میکس شده است. این توتون طعم کمی خنک و ملایم و عطر بسیار دلنشینی هم دارد. این توتون برای اسموک های طولانی مدت توصیه میگردد.

روم نت: 3 از 5

سنگینی: 3 از 5


gold_1توتون فوگی طلایی:

این توتون ترکیب ظریف، ماهرانه و بسیار زیبایی از پیتر راسموس است که چند نوع توتون ویرجینیا را با هم ترکیب کرده است. این توتون طی فرایند طولانی مدت پرس شده و سپس به صورت کیک بریده شده است. این توتون فاقد افزودنی است و بوی شیرین اصلی ویرجینا را دارد.

روم نت: 2 از 5

سنگینی: 4 از 5


black_1توتون فوگی سیاه:

این محصول شیرین ترین توتون از گروه فوگی است، ترکیب خاصی از توتون سویت ویرجینیا و بلک کاوندیش است که مدت زمانی پرس و ایج شده است. اسانس کشمش سیاه، وانیل و کمی میوه این توتون را به معطرترین محصول این گروه تبدیل کرده است.

روم نت: 4 از 5

سنگینی: 2 از 5


green_1توتون فوگی سبز:

میکس توتون سویت ویرجینیا، برلی روشن و دارک بلک کاوندیش است که با اسانس وانیل و عسل وحشی معطر شده است. بوی بسیار بی نظیر و نرم این توتون، آن را به یکی از پرفروش ترین ها تبدیل کرده ست.

روم نت: 4 از 5

سنگینی: 3 از 5

این مقاله در کافه آرتین (www.artini.ir) تولید شده است و منبع آن نشریه تولید کننده آن است.

منابع بیشتری ببینید . . .

2 نظر

 1. سلام و ممنون از مقالتون.
  لطفا منبعی جهت اطلاعات بیشتر درمورد foggy معرفی کنید!
  پ.ن: تا جایی که من متوجه شدم، توتون پیتر راسموس ( Peter Rasmussen ) محصول شرکت دن ( DAN Tobacco ) است من خیلی گشتم ولی محصولی بنام Foggy در سایت این شرکت پیدا نکردم.
  http://www.tobaccoreviews.com/blend/3613/dan-tobacco-green-label
  0  0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.