چگونه قهوه مناسب برای کافه (کافی شاپ) انتخاب کنم

کافه آرتین برند معتبر رستینگ و برندینگ قهوه در ایران سالهاست که با کافه ها و کافی شاپ ها همکاری می کند. تهیه، توزیع و فروش انواع رست های رایج قهوه با بهترین کیفیت و کمک به راه اندازی بسیاری از کافه ها و کافی شاپ ها در تهران در کارنامه کافه آرتین است.

در این مقاله سعی خواهیم کرد به معرفی قهوه دانه مناسب جهت استفاده در کافی شاپ و کافه ها بپردازیم. قبل از شروع مقاله میبایستی برخی سرفصل ها دوباره عنوان شوند.

  • مطالبی که در این بخش مطالعه می کنید همه با دستگاه های اسپرسو صنعتی آزمایش شده اند
  • کافی شاپ ها به صورت استاندارد میبایستی آسیاب قهوه مناسب داشته باشند
  • پورتافیلترهای جدید ممکن است 12 گرمی باشند

قهوه میلانو، همه کاره در کافه شما …

یکی از معضلات بسیاری از کافی شاپ ها انتخاب قهوه مناسب جهت سرو و پذیرایی است. اگر قهوه تمام عربیکا (بدون در نظر گرفتن مبدا) برای سرو در کافی شاپ انتخاب شود نتیجه عالی است و اسپرسو بی نظیری خواهید داشت ولی توجه کنید که تلخی آن کم، عطر زیاد و ممکن است کمی ترش مزه باشد که برای برخی ها چندان جذاب نباشد.

میلانو با ترکیبی عالی از روبوستا و عربیکا می تواند تلخی، شوری و شیرینی بسیار عالی و خوبی داشته باشد. این محصول برای تهیه اسپرسو و سایر نوشیدنی ها بر این پایه با ترکیب شیر فوق العاده هستند.

کرما طلایی رنگ و پرقدرتی دارند، بادی آن طعم ها را درخود دارد و برای تهیه اسپرسو تلخی دلپذیری دارد و برای تهیه کاپوچینو یا کافه لته یا ماکیاتو عالی است.

به دلیل رست مناسب، زمان آسیاب شدن پودر آن پایدار بوده و خراشیده نمی شود.

کافه آرتین کیفیت این محصول را گارانتی کرده است و شما به صورت بسته 1 و 15 کیلویی می توانید آنرا سفارش دهید. این محصول در بسته 15 کیلویی با قیمت مناسب جهت استفاده کافه ها و کافی شاپ ها توزیع میگردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.