پیپ اسپین، برنده جایزه نمایشگاه 2015

پیپ به عنوان یکی از وسایل لاکچری جهان تولید کنندگان و مخاطبان خاص خود را دارد. جالب است بدانید که در عرف دیپلماتیک کادو باید ساعت، کراوات، پیپ، خودنویس یا ساعت باشد و سیاستمداران جهان اغلب با چنین هدایایی از یکدیگر تقدیر می کنند.

برخی از شرکت های برند هم هنرمندان چیره دستی دارند که مدل های طراحی شده را ارائه می دهند. شرکت هایی مانند بربیا، ساوینلی، ماسترو دی پاژا و بسیاری دیگر که برای شخصیت های معروف جهان و همچنین افراد علاقمند، پیپ تولید می کنند.

پیپ جیانی بررا (ساخت بربیا)، پیپ تری کولاره (استقلال ایتالیا، ساخت بربیا)، پیپ آلپینی (ساخت بربیا)، پیپ سن پیدرو (میدانی در واتیکان که پاپ آنجا انتخاب می شود، ساخت ماسترو دی پاژا)، پیپ های سزار بارونتینی، پیپ های دانهیل و پیپ ژنرال مک آرتور (ساخت میسوری مرشام) از این دسته پیپ ها به شمار می روند.

همچنین طراحی پیپ توسط برخی هنرمندان در این شرکت ها که نام گذاری پیپ به نام طراح، سازنده و یا کمپانی صورت می گیرد. پیپ اسپین جدیدترین محصول شرکت ون آلمان است. پیپ اسپین با قیافه ای بسیار مدرن و شیک و با طراحی هوشمندانه مارکوس بیشاف توسط ون تولید شده است و به عقیده بسیاری از علاقمندان طراحی بسیار نزدیکی به خودروهایی مانند مرسدس بنز و یا ب ام و دارد. این پیپ در نمایشگاه اینترتاباک 2015 برنده جایزه بهترین طراحی شده است. مدل های این پیپ در زیر می بینید:

وب سایت مارکوس بیشاف را ببینید

2 نظر

  1. سلام
    خواستم بپرسم این پیپ از نوع مینی و کوچک است یا نه
    متشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.