پیپ پیکولا ساخت استفانو، طراحی حلزون

استفانو ایده های جدیدی از طراحی را در عرضه پیپ های لوکس پیکولا به خرج داده است. طراحی تلفیقی جدید حلزون (چولا) و مدل بول کپ. شما مقاله کاملی در مورد انواع مدل های پیپ در وب سایت ما خواهید یافت ….

چه چیزی تلفیق این پیپ را زیباتر کرده است؟

مدل های بول به دلیل طراحی خاصی که دارند انگشتان را به نحو درستی دور آتشگاه قرار می دهند و چون آتشگاه شبیه به V است و فرم کلی آن شبیه به حلزون شده است در حقیقت انگشتان حرارت کمتری را تحمل خواهند کرد.

از طرف دیگر  آتشگاه به درستی و با ضخامتی مناسب کربن شده است تا عایق حرارتی خوبی در مقابل گرما بوده و با پک های سبک بتوان از آن لذت برد. (تقریبا یک پیپ متوسط پیکولا 20 دقیقه باید بسوزد)

دیگر اینکه طراحی استم (دهنی پیپ) به دلیل استفاده از متریال بهتر، هم رنگی شده است و هم مقاومت و سلامت بالاتری دارد. چیزی که پیکولا را خاص تر از پیپ های دیگر کرده است همین تنوع رنگ و تنوع مدل های بیشمار در یک کد است.

فینیش بیرون روچاتا

روچاتا به فینیش بیرون خط خطی شده پیپ می گویند، روچاتا آسیب نمی بیند، تغییر رنگ نمی دهد و از همه مهمتر سخت تر از سایر فینیش ها می سوزد. تعمیر فینیش روچاتا بسیار راحت بوده و غیر ممکن است رنگ بیرونی به دلیل شک حرارتی جوش بزند.

پیکولا هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و طراحی پیشرفتگی خاصی دارد و کم کم راه خود را به خانه  اسموکرها باز کرده است.

این طراحی هم اکنون در حال عرضه در کافه آرتین است، اگر این پیپ را خریداری کرده اید می توانید نظرات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

2 نظر

  1. میشه قیمتش رو بگید؟
    0    0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.