کرم وانیلا، توتونی برای تمام فصول

کافه آرتین تمام تلاش خود برای ارائه محصول و خدمات بهتر به مشتریان را در راس امور خود دارد. با توجه به ممنوعیت های دخانی در تبلیغ و یا اطلاع رسانی، کافه آرتین بر آن است تا با مشتریان خود ارتباط نزدیکتری برقرار نماید.

لذا از ابتدای تیر ماه کافه آرتین سیستم ایمیل مارکتینگ خود را راه اندازی می کند. پس از عضویت در وب سایت کافه آرتین در لیست ایمیلی کافه آرتین قرار خواهند گرفت و خدمات ذیل برای آنها فعال خواهد شد:

1- ارسال آفر فروش ویژه برای محصولات

2- اطلاع رسانی محصولات جدید

3- اطلاع رسانی خدمات کافه آرتین و سایر خدمات قابل انجام در شعب کافه آرتین

4- ارتباط قویتر و مستقم با مشتریان (مصرف کنندگان)

شما هم میتوانیبد در وب سایت کافه آرتین عضو شوید. این کار ظرف کمتر از 1 دقیقه طول خواهد کشید. کافیست ایمیل و نام کاربری دلخواه را در سایت کافه آرتین وارد کرده تا ایمیل برای شما ارسال گردد. سپس به ایمیل خود مراجعه و لینک تایید را کلیک کنید تا عضو یایت کافه آرتین شده و بتوانید از پیشنهاد های ویژه کافه آرتین بهره برده و همچنین نظر خود درباره محصولات و مقالات را درج نمایید.

شما میتوانید روزانه مشترک ما شوید. اینستاگرام پل ارتباطی ما با شماست و کلیه پیشنهاد های ویژه در اینستاگرام کافه آرتین درج می گردند. شما هم به جمع کاربران cafeartin# یپیوندید. کافی است صفحه اینستاگرام کافه  آرتین را لایک کنید و عکس توتون ها و پیپ های خود را با هشتک کافه آرتین (cafeartin#) به استرک بگذارید تا سایر کاربران از تجارب شما استفاده کنند.

– اینستاگرام کافه آرتین . . .

عضویت در کانال کافه آرتین

توتون کرم وانیلا از شرکت مک بارن دانمارک / توتونی برای تمام فصول

این توتون بسیار لایت و روم نت (بو در محیط) بالایی دارد. بوی مطبوع وانیل آن کاملا مشهود است و شیرینی توتون ویرجینیای آن را احساس می شود.

Can_Vanilla-loosecut_small

این توتون میکس ویرجینیا، برلی و کوندیش است. این سه توتون ابتدا با هم ترکیب شده و با گذشت زمان به ترکیبی بسیار مطلوب تبدیل میگردد، سپس اسانس وانیل به این ترکیب اضافه شده و پس از بسته بندی وارد بازار میگردد.

سنگینی: 2 (از 5)

اسانس: 4 (از 5)

روم نت: 4 (از 5)

وب سایت سازنده: www.mac-baren.com

2 نظر

 1. با سلام
  ایا این توتون از سبکی و بوی شیرین و خوب برخوردار است؟
  چون اماتور هستم و هنوز به خوبی نمیتونم پیپ رو کنترل کنم و دوست ندارم دودش در دهانم و لبم تلخی بزنه . و میخام شیرین و خوش طعم باشه .
  ایا این توتون برای من مناسبه؟
  0  0
  • سلام
   این توتون خیلی نرم میسوزه و تقریبا کمی زود هم میسوزه.
   در صورتی که به زمان استاندارد سوختن آتشگاه پیپ خود نزدیک هستید، گزینه مناسبی است.
   0   0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.