6 هدیه خاص برای آقایان

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که خواسته باشید هدیه خاص و شیک برای یک آقا خریداری کنید و در انتخاب کالای سرگردان باشید. اینکه چه چیزی می توان خرید که هم شیک و هم خاص باشد و در عین حال مورد استفاده قرار گیرد خیلی مهم است.

1- چوب سیگار

طیف بزرگی از آقایان سیگار می کشند و در نتیجه اکثر اوقات سیگار همراه دارند، چوب سیگار می تواند یک هدیه خاص باشد. چوب سیگار با کاهش قطران و نیکوتین موجود در سیگار آنرا کمی سالم تر کرده و در ضمن با جمع شدن دود در چوب سیگار موجب کاهش حرارت ناشی از سوختن می شود و اسموک با کیفیت تری را حاصل می کند.

2- سیگارپیچ

سیگارپیچ از آن وسایلی است که خیلی از اسموکرها به آن علاقمند هستند. امکان انتخاب توتون، کاغذ، فیلتر و ادوات وابسته برای اسموکرهایی که زیاد سیگاری نیستند ولی دوست دارند در روز چند نخ سیگار با حوصله درست کرده و استفاده کنند می تواند پیشنهاد خوبی باشد. انتخاب محصول . . .

اسپرسوساز ایتالیایی بلا 3 و 6

3- اسپرسوساز موکاپات

قهوه علاقمندان بسیار زیادی دارد و نوشیدن قهوه اسپرسو برای شروع یک روز پرکار برای آقایان می تواند جذاب، شیک و بی نظیر باشد. انتخاب محصول . . .

4- پیپ

معمولا اسموکرها و خاص ها پیپ می کشند، اگر فکر می کنید مخاطب تمایل به استفاده از پیپ دارد، پیپ هدیه ای بسیار لوکس است، دایره قیمت پیپ ها می تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون باشد.

اسموکرهای پیپ معمولا هر جا که می روند اثر پیپ کشیدن آنها در محیط دیده می شود. انتخاب محصول . . .

5- فندک زیپو

فندک زیپو خاص ترین فندک جهان است، کلکسیونر ها و طرفداران بسیار زیادی دارد و مخاطب آن افراد بیشماری است. امکان حک نام یا متن دلخواه شما روی فندک زیپو میسر است که می تواند کادو شما را بسیار خاص و شیک و به یادماندی کند. انتخاب محصول . . .

6- سیگاربرگ

سیگاربرگ های مرغوب گران هستند و مخاطب آن هم کم است ولی تجربه اسموک آن می تواند بی نظیر باشد. می توانید سیگار برگ را با کاتر مخصوص هدیه دهید و یا یک هومیدور پر از سیگاربرگ که حتما برای بسیاری از آقایان جذاب است کادو کنید. انتخاب محصول . . . 

برای تهیه کالای مورد نظر خود به یکی از روشهای زیر اقدام فرمائید:

1- مراجعه به فروشگاه کافه آرتین

نشانی: تهران خیابان شریعتی بالاتر از سه راه طالقانی جنب کوچه گروسی پلاک 184        www.artini.ir

تلفن: 90 14 67 77    ساعات کا فروشگاه: ایام هفته بجز تعطیلات رسمی از ساعت 10 لغایت 20

2- سفارش تلفنی (پیک در تهران)  سفارش خود را در تهران به شماره تلفن 90 14 67 77 اعلام کنید  (سفارش های تلفنی در تهران به صورت ارسال با پیک و در شهرستانها ارسال توسط پست با هزینه ثابت 8500 تومان برای تحویل در سراسر ایران صورت می یابد)

سفارش پستی:

هر کجای ایران می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به کافه آرتین (تلفن: 90 14 67 77) اعلام نموده و پس از تائید نسبت به واریز وجه سفارش اقدام نمائید.

هزینه سفارش خود را پس از هماهنگی به شماره کارت 1354 9422 3379 6104 بانک ملت بنام آرتین آبراهامیان واریز کنید، سفارش شما تحویل پست شده و معمولا طی 48 ساعت به مقصد خواهد رسید.

3- خرید از نمایندگان لایسنس کافه آرتین:

الف- پاسارگاد تاباک میرداماد:

نشانی: تهران بلوار میرداماد ایستگاه مترو میرداماد مجتمع خرید رز میرداماد طبقه 2            تلفن: 383 403 26                   همراه: 77 000 22 0935        www.pasargadtabac.com

ب- نود درجه:

نشانی: تهران میدان ولیعصر کوچه ارژنگ مرکز تجاری پردیس زیر همکف           تلفن: 91 77 49 88  همراه: 5677 500 0912        www.90darajeh.com

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.